Cariere2018-08-23T14:34:42+00:00

Cariere

Angajăm Asistenți de radiologie cu normă întreagă (full-time) pe perioadă nedeterminată.

Toți membrii echipelor noastre beneficiază de:

  • Un loc de muncă stabil într-o companie de top, lider al pieței private de servicii medicale din Timișoara;
  • Posibilitatea reală de a acumula experiență și de a promova în interiorul companiei.

Responsabilități:

  • Pregătirea echipamentelor pentru investigațiile medicale (RX, DEXA, CT, RMN);
  • Pregătirea și asistarea pacienților pe parcursul investigației;
  • Achiziția imaginilor conform protocoalelor de investigație;
  • Asistă medicul radiolog conform necesităților;
  • Asigură completarea documentelor specifice pentru fiecare investigație.

Cerințe:

  • Școala postliceală sanitară finalizată cu specialitatea radiologie și imagistică medicală;
  • Autorizație de liberă practică / Certificat de Membru OAMMR;
  • Minimum un an de experiență într-un post similar;
  • Abilitatea de a comunica clar și concis cu pacienții și colegii din cadrul clinicii;
  • Abilitatea de a respecta politicile, procedurile și protocoalele din cadrul clinicii;
  • Abilitata de a lucra atât în echipă cât și independent (după caz);
  • Cunoștințe de operare PC.

Pentru detalii și depunere CV-uri, vă invităm să ne contactați la:

hr@spitalpremiere.ro / Timișoara, Calea Aradului 113

Sau să completați următorul formular:

PROGRAMĂRI

Vezi aici modalitățile prin care ne poți contacta →

TARIFE

Află aici detalii despre tarifele Spital Première →

PLATA ÎN RATE FĂRĂ DOBÂNDĂ

Achită serviciile medicale în rate fără dobândă →